Plecaki dla Młodzieży z Wrocławia

Zobacz niezależny sondaż przygotowany przez Nasz posrtal szkolny, który zobrazuje – jakie plecaki młodzieżowo szkolne najchętniej wybierają uczniowie szkól z Wrocławia.

Plecaki szkolne wybierane do liceum

Plecak Kono od Brytyjka.pl

plecak młodzieżowo szkolny do liceum
Plecak szyty dla Brytyjka.pl

Najchętniej wybierany model plecaka do liceum. Mieści laptopa, książki formatu A4.

Plecak skórzany Outlander

Szyty w Polsce, plecak skórzany. Wykonany przez kaletnika, jest przykładem solidnego plecaka nie do zdarcia, który jednocześnie łączy w sobie pakowność o raz modny charakter, uwielbiany przez młodzież z liceum.

Warto dodać w tym miejscu, że plecak Outlander wygrał w roku 2021 plebiscyt na najsolidniejszy plecak szkolny szyty w Polsce tradycyjnymi metodami. Cena tego fasonu wynosi od 350 do 440zl w zależności od wybranego wariantu zastosowanej skóry naturalnej.

Plecak Sportowy Regatta Brize

Lekki, wodoodporny oraz wykonany przez Brytyjką markę Regatta. Plecak Brize jest przykładem jak połączyć modny młodzieżowy styl z sportowym charakterem plecaka szkolnego. Idealnie sprawdza się również po za zajęciami szkolnymi, na rowerze czy po treningu.

Zaprezentowany na zdjęciu plecak młodzieżowy znajdziecie na stronie: https://www.brytyjka.pl/plecaki-dla-chlopcow-cat-41.html z plecakami szkolnymi Brytyjka.pl
rekomenduje portal dla uczniów Allebooks

UWAGA: Wszystkie przedstawione w tym artykule plecaki zostały wytypowane przez naszych czytelników, na podstawie ankiety z Facebooka oraz YouTube.

Plecaki dla młodzieży szkół podstawowych

Plecak z kółkach Cody

plecaki na kółkach Wrocław
Plecak na kółkach to praktyczny i modny wybór la ucznia szkoły podstawowej

Plecak z Nadrukiem Bag Street

Marka Bag Street jest niemieckim producentem wybranych modeli toreb, plecaków oraz galanterii. Dużą część asortymentu Bag Street stanowią plecaki młodzieżowo-szkolne. W szczególności przyjrzeliśmy się modelowi „Galaxy” oraz „Butterfly”, który dystrybuowany jest przez Bag Street przez sieć sklepów internetowych. Między innymi przez stronę: plecaki.wroclaw.pl

Plecak Młodzieżowy CoolPack 20L

Polska marka oferująca plecaki szkolne i młodzieżowe. Skoncentrowana na sprzedaży wysokiego gatunku produktów.

Polskie plecaki skórzane dla młodzieży

Jeśli zwykły plecak z tkaniny poliestrowej lub kordury to dla Ciebie zbyt mało. Szukasz wyjątkowego plecaka do szkoły średniej? W takim razie sprawdź ofertę marki Belveder w zakresie polskich plecaków skórzanych. To marka powstała w Połczynie Zdroju, miejscowości słynącej z bujnej przyrody oraz uzdrowisk. Jeśli rzemieślniczy charakter skórzanych wyrobów jest dla ciebie wystarczającym magnesem – do zapraszamy do zapoznania się z poniższą kolekcją.